سرهنگ رزاقی گفت: رانندگان کامیونت ها در ساعات اعلامی در شهر تهران تردد نکنند .

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ محمد رازقی صبح امروز در برنامه زنده شهر امن در استودیو پلیس پایتخت که از شبکه پنج سیما پخش می شد حضور یافت و در خصوص توقف کامیونت ها تا انتهای ساعت اجرای طرح توضیح داد .
سرهنگ محمد رازقی بیان داشت :طرح برخورد با تردد کامیونت ها از ساعت ۶تا۱۰ صبح در معابر شهر تهران اجرا می شود و این کامیونت ها در ساعات اعلامی نمی توانند در شهر تهرا تردد نمایند.
وی افزود : اجرای این طرح با مصوبات جدید صورت گرفته است و در صورت رویت همکاران بنده در سطح معابر شهر تهران از تردد آنها جلوگیری خواهد شد و تا پایان اجرای ساعت طرح یعنی ساعت ۱۰ متوقف خواهند بود .
سرهنگ رازقی گفت: این طرح تا دو هفته و به مناسبت بازگشایی مدارس صورت خواهد گرفت و در این زمان کامیونت ها نمی توانند در سطح شهر توقف نمایند .
وی افزود : مجددا تاکید می گردد شرکت ها و موسسات باربری به ساعات اجرای طرح توجه نمایند و رانندگان این سرویس ها حتما بعد از ساعات اجرای طرح برای توزیع کالاهای خود اقدام نمایند .
سرهنگ رازقی بیان داشت : امروز هو در بزرگراههای علامه – دهکده – همت – جنت آباد – بابایی – امام علی (ع) ودر چندین نطقه دیگر نیز اجرای طرح برخورد با تردد کامیونت ها اجرا گردید .
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود : کامیونت هایی که قبل از اجرای طرح به محدوده های شهری در این مدت دو هفته مراجعه می کنند تصور نکنند که می توانند تردد داشته باشند چرا که ما از همان موقع نیز این کامیونت ها را حتی در محورهای مرکزی متوقف می نماییم .
وی افزود : همکاران بنده حتی در صورت رویت کامیونت ها در معابر مرکز شهر تهران ، در ایام اجرای طح آنان را متوقف و تا پایان اجرای ساعت طرح ( ۱۰ صبح ) در محل ایمن و خلوت و بدور از ترافیک متوقف خواهند کرد.