سردار گودرزی با بیان اینکه در این رابطه 17 نفر دستگیر و 4 فروند شناور توقیف شده است، اظهار کرد: با هوشیاری مرزبانان 6 تن انواع مواد مخدر شامل 5 تن و 207 کیلوگرم حشیش، 135 کیلوگرم شیشه، 46 کیلوگرم هروئین و 612 کیلوگرم تریاک به همراه 21 قبضه سلاح کلت، 2 هزار و 100 عدد فشنگ جنگی و 42 تیغه خشاب مربوطه کشف شد.

به گزارش گویای صنعت، سردار “احمدعلی گودرزی”؛ در تشریح موفقیت مرزبانان استان سیستان و بلوچستان در کنترل مرزهای آبی دریای عمان، گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی چابهار طی ۲۴ ساعت گذشته با اشراف و تسلط اطلاعاتی بر آب های سرزمینی در دریای عمان، از فعالیت دو باند کلان قاچاق مواد مخدر برای جا به جایی محموله های سنگین مواد افیونی در محدوده آب های انحصاری کشور و ورود آن به کشور مطلع شدند.
وی افزود: مرزبانان بلافاصله با اقدامات عملیاتی، طی دو عملیات قاچاقچیان را که سعی در عبور مواد افیونی از طریق مرزهای آبی به داخل کشور داشتند را در دریا مشاهده و با تکنیک های رزمی و دریایی و درگیری مسلحانه آنها را زمینگیر و ناکام گذاشتند.
سردار گودرزی با بیان اینکه در این رابطه ۱۷ نفر دستگیر و ۴ فروند شناور توقیف شده است، اظهار کرد: با هوشیاری مرزبانان ۶ تن انواع مواد مخدر شامل ۵ تن و ۲۰۷ کیلوگرم حشیش، ۱۳۵ کیلوگرم شیشه، ۴۶ کیلوگرم هروئین و ۶۱۲ کیلوگرم تریاک به همراه ۲۱ قبضه سلاح کلت، ۲ هزار و ۱۰۰ عدد فشنگ جنگی و ۴۲ تیغه خشاب مربوطه کشف شد.
فرمانده مرزبانی فراجا، مرزهای کشور را برای قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت ناامن دانست و گفت: مرزبانان با اشراف اطلاعاتی بر مرزهای کشور، با هرگونه باندهای کلان قاچاق مواد افیونی در مرزها به صورت قاطع و سخت برخورد خواهند کرد.