ساراپرس
دستگیری کلاهبردار اینترنتی در “دولت آباد” ۱۸ دی ۱۴۰۱

دستگیری کلاهبردار اینترنتی در “دولت آباد”

سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگيری ۱ نفر کلاهبردار حرفه ای اینترنتی که با جعل رسید های اینترنتی انتقال وجه، اقدام به کلاهبرداری نموده بود،خبرداد.

۰۸ دی ۱۴۰۱

بخش حسن آباد سه مشکل اساسی حمل و نقل, مخابرات و بهداشت و درمان را دارد

#گزارش_خبری 🔺فرماندار ویژه ری: بخش حسن آباد سه مشکل اساسی حمل و نقل, مخابرات و بهداشت و درمان را دارد معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با بیان اینکه بخش حسن آباد فشافویه سه مشکل اساسی حمل و نقل, مخابرات و بهداشت و درمان را دارد گفت: خدمات درمانی این بخش وضعیت قابل قبولی ندارد و باید به جد برای رفع آن تدبیر کرد.

رییس عقیدتی سیاسی ناجا مصداق مجاهد فی سبیل الله/ سخن روز مدیر مسئول ۰۱ آبا ۱۴۰۱

رییس عقیدتی سیاسی ناجا مصداق مجاهد فی سبیل الله/ سخن روز مدیر مسئول

به گزارش گویای صنعت، معروف است از مرحوم شهید بهشتی که سیل  هجمه و حمله دشمنان و منافقین را به نیروها و چهره های انقلابی پیرو امام رحمت الله را ناشی از رهروی از خط اصیل  حزب الله می دانست و حفظ و تقویت آن را مستلزم هزینه وافر می دانست. خبری که اخیراً بر […]

۰۸ تیر ۱۴۰۱

حقوق بشر بدون حق حیات

امیررضا دهقان کوزه تپراقی مطرح کرد: کشورهای غربی ای که امروزه خیلی از افراد آرزوی زیستن در آن را دارند، آن چیزی نمی باشد که در فیلم و رسانه ها جلوه می کنند، چنانچه خیلی از افرادی که تابعیت آن کشورها را دارند از عملکرد دولتشان و زیر پا گذاشتن حقوق بشر توسط انان نیز عاصی هستند.