گوياي صنعت
۱۴ خرد ۱۴۰۲
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان:

گفتگوی اختصاصی دکتر علامه با گویای صنعت

دکتر علامه گفت: هنرمندان نیز در قالب تهیه فیلم و تئاتر می توانند از این منطقه استفاده کنند و قطعا این بازدید را در آینده ای نزدیک اتفاق خواهدافتاد.

۱۰ خرد ۱۴۰۲

یکطرفه نشدن مسیر «تهران_شمال» درتعطیلات هفته آتی/محدودیت‌ تردد خودروهای سنگین در ۱۴ و ۱۵ خرداد

رئیس پلیس راهور فراجا با اشاره به احتمال یکطرفه نشدن محور تهران شمال در تعطیلات هفته آینده بیان داشت: باتوجه به اینکه هموطنان شمالی برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل به تهران می آیند بنابراین تلاش‌مان این است که مسیر تهران شمال یک طرفه نشود.

گفتگوی یک پیشکسوت سینما و تلوزیون با شبکه خبری گویای صنعت ۰۹ خرد ۱۴۰۲

گفتگوی یک پیشکسوت سینما و تلوزیون با شبکه خبری گویای صنعت

محمدرضا شرف الدین با اشاره به روایتی مبنی بر  التجربه فوق العلم یادآورشد: تجربه یک استادکار را معادل علمی به ان می دهند و در مقابل دانش نامه دریافت ؛ که ان دانش نامه و حرفه را یک درجه برایش منظور می کنند

۰۴ خرد ۱۴۰۲

برگزاری اولین نشست آموزشی و توجیهی مشاورین املاک شهر کهریزک و روستاهای اطراف

اولین نشست آموزشی و توجیهی مشاورین املاک شهر کهریزک و روستاهای اطراف در حوزه قوانین مرتبط با ساخت‌وساز و بنگاه‌های معاملات ملکی باحضور بادلی سرپرست‌ بخشداری‌ کهریزک، کلهر شهردار کهریزک، اسدالهی معاون حوزه قضائی بخش کهریزک، احمدی رئیس پلیس اطلاعات فرماندهی انتظامی شهرستان ری، کشاورز رئیس اتاق‌اصناف شهرستان ری، محسنی توانا رئیس اتحادیه املاک شهرستان‌ ری و جمعی از سازندگان و مشاورین املاک کهریزک و روستاهای تابعه در سالن اجتماعات شهرداری کهریزک برگزار شد.

۳۰ فرو ۱۴۰۲

۱۰۰ میلیارد تومان در گام نخست به کمربندی قلعه نو تخصیص یافته است

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار از محل مالیات بر ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری برای اجرای کمربندی قلعه نو در گام نخست تخصیص یافته است.

۲۷ فرو ۱۴۰۲

گردهمایی خودروهای مسافرتی کمپر و کاروان از سراسر کشور در برج میلاد تهران

خودروهای کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همزمان با عید سعید فطر گردهم می آیند.

سخن روز مدیر مسئول/ فرماندار شهرری مصداق بارز مدیرتحول خواه و تاثیرگذار ۲۴ اسف ۱۴۰۱

سخن روز مدیر مسئول/ فرماندار شهرری مصداق بارز مدیرتحول خواه و تاثیرگذار

از جمله مدیرانی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبلور عینی و تجسم عملی مدیر اجرایی ، جهادی ، انقلابی و ولایتی که در حوزه مدیریتی خویش با مردم تعاملگرابوده و از سویی نیز توانست محرومیت و استضعاف اقتصادی ، عمرانی و رفاهی را از چهره عمومی شهرستان و منطقه شههری بزداید، کسی نبود به جزفرمانده لایق و تاثیرگذار شهرستان ری.

۲۳ اسف ۱۴۰۱

پیام تبریک مدیر مسئول

به گزارش گویای صنعت، جناب آقای هادی بادلی بخشدار محترم کهریزک انتصاب شایسته و بجای جنابعالی را مدیری لایق و با کفایت ،ولایتی و انقلابی می باشیدرا تبریک عرض نموده‌ و برایتان توفیقات روزافزون ، سلامتی و بهروزی را از درگاه خدای متعال آرزومندم و سالی جدید را به محضر آن مقام عالی تبریک و […]

۲۲ اسف ۱۴۰۱

کشف ۴ میلیون قطعه مواد محترقه در پایتخت/ آماده‌باش پلیس برای چهارشنبه‌سوری

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف چهارمیلیون قطعه مواد محترقه در پایتخت خبر داد.

۲۱ اسف ۱۴۰۱

فردا گوشت تنظیم بازار در میادین اصلی شهرری توزیع می شود

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری گفت: فردا گوشت قرمز و مرغ تنظیم بازار در میادین اصلی شهرری با قیمت دولتی عرضه و توزیع می شود.