۰۴ ارد ۱۴۰۳

گردهمایی و تمرین مشترک مربیان دفاع شخصی بانوان استان تهران

گردهمایی و تمرین مشترک مربیان دفاع شخصی بانوان استان تهران، روز گذشته با تدریس استاد اسدزاده مسئول کمیته فنی و مربی پیشکسوت دفاع شخصی انجام شد.

سیاسی و اجتماعی
اولین دوره نمایشگاه کتاب در قرچک برگزار میشود ۰۲ ارد ۱۴۰۳

اولین دوره نمایشگاه کتاب در قرچک برگزار میشود

به همت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری و با همکاری انتشارات ارتباط نوین ، اولین دوره نمایشکاه کتاب در قالب بیش از ۲ هزار عنوان مختلف در محل نمایشگاه دائمی برگزار میشود.

کشف ۱ میلیارد تومان بلوریجات قاچاق در شورآباد ۰۲ ارد ۱۴۰۳

کشف ۱ میلیارد تومان بلوریجات قاچاق در شورآباد

رئيس پليس امنيت اقتصادي تهران بزرگ از کشف بيش از 7 هزار قلم بلوريجات قاچاق خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بيش از 1 ميليارد تومان برآورد نموده اند.

نخستین پیش‌رویداد کنگره معماری و شهرسازی از منظر میراث فرهنگی برگزار شد/ ضرورت استفاده از دانش سنتی برای حفاظت از بناهای تاریخی ۰۲ ارد ۱۴۰۳

نخستین پیش‌رویداد کنگره معماری و شهرسازی از منظر میراث فرهنگی برگزار شد/ ضرورت استفاده از دانش سنتی برای حفاظت از بناهای تاریخی

نخستین پیش‌رویداد کنگره تخصصی معماری و شهرسازی از منظر میراث فرهنگی با حضور متخصصان حوزه میراث‌فرهنگی و معماری در عمارت مسعودیه تهران برگزار شد.

فرآیند تهیه سند آمایش شهرستان مبتنی بر شاخص های توسعه پایدار به زودی اجرایی خواهد شد / در سال جاری فعالیت علمی و تخصصی کمیته برنامه ریزی در اولویت خواهد بود ۰۲ ارد ۱۴۰۳

فرآیند تهیه سند آمایش شهرستان مبتنی بر شاخص های توسعه پایدار به زودی اجرایی خواهد شد / در سال جاری فعالیت علمی و تخصصی کمیته برنامه ریزی در اولویت خواهد بود

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: در سال پیش رو با هدف برنامه‌ریزی جهت رشد و توسعه هرچه بیشتر شهرستان ری با محوریت شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم، فعالیت علمی و تخصصی کمیته برنامه ریزی شهرستان در اولویت تمامی اقدامات قرار خواهد گرفت.

انباشت پسماند در حاشیه رودخانه‌های ورودی شهرها زیبنده استان تهران نیست ۰۲ ارد ۱۴۰۳

انباشت پسماند در حاشیه رودخانه‌های ورودی شهرها زیبنده استان تهران نیست

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه انباشت پسماند در حاشیه برخی رودها و مبادی شهرها و روستاها زیبنده استان نیست گفت: در این خصوص نیازمند اقدامات اساسی هستیم.

دولت سیزدهم در محرومیت‌زدایی از جامعه مصمم است ۰۱ ارد ۱۴۰۳

دولت سیزدهم در محرومیت‌زدایی از جامعه مصمم است

رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری گفت: دولت سیزدهم با اهتمام ویژه پیگیر رفع مشکلات مردم محروم و کم‌برخوردار کشور است.

واریز ۳۱ هزار میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته در سال ۱۴۰۲ سهم الشرکه اسفند ماه پرداخت شد ۰۱ ارد ۱۴۰۳

واریز ۳۱ هزار میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته در سال ۱۴۰۲ سهم الشرکه اسفند ماه پرداخت شد

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز 31 هزار و 391 میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته عضو صندوق در سال 1402 خبرداد و گفت: این میزان واریزی نسبت به مدت مشابه سال1401 حدود 35 درصد رشد داشته است.

تجهیزات نظامی در رژه امروز ارتش لرزه بر جان دشمنان انداخته است ۲۹ فرو ۱۴۰۳

تجهیزات نظامی در رژه امروز ارتش لرزه بر جان دشمنان انداخته است

استاندار تهران در پیامی ضمن تبریک روز ارتش گفت: تجهیزات نظامی در رژه امروز ارتش لرزه بر جان دشمنان انداخته است.

پیام فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) -جنوب شهرستان ری به مناسبت ۲۹ فروردین ماه ۲۹ فرو ۱۴۰۳

پیام فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) -جنوب شهرستان ری به مناسبت ۲۹ فروردین ماه

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) -جنوب شهرستان ری به مناسبت ۲۹ فروردین ماه با صدور پیامی ضمن پاسداشت و ایثارگری های دلیرمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران این روز را به همه ارتشیان تبریک گفت .

۲۹ فرو ۱۴۰۳

پرونده زورگیران اتوبان صدر، آزمایشی برای سلبریتیها و دستگاه قضا

خبر شورانگیزی در فضای مجازی منتشر شد؛ زورگیران اتوبان صدر شناسایی و دستگیر شدند؛ مطلبی که حس امنیت را به جانِ جامعه تزریق کرد.